Navštívte nás.

Príďte sa poradiť alebo inšpirovať pri úprave bývania. Vďaka spolupráci s poprednými svetovými výrobcami z Talianska, Fínska, Nemecka a Španielska do vašich domovov prinášame nábytok, ktorý v sebe spája dobrý pocit z luxusu, materiálového vyhotovenia, dizajnu a ceny. Naša filozofia je čitateľná z každého kroku spoločnosti. Uvedomujeme si dôležitosť a jedinečnosť potrieb zákazníkov, a preto ku každému pristupujeme individuálne. K najkvalitnejším koženým sedačkám a nábytku ponúkame komplexné služby od poradenstva, cez interiérový návrh až po pomoc pri výbere materiálov.
Spoľahlivosť, dôveryhodnosť a záruka tej najvyššej kvality. To sú naše priority a vízia do budúcnosti.

MSJ sedacie súpravy kontakt

Dohodnite si obchodné stretnutie s interiérovým dizajnérom.

Vytvoríme Vám cenovú ponuku na mieru.

Všetci naši zamestnanci sa pravidelne zúčastňujú medzinárodných veľtrhov, prezentácií svetových noviniek a odborných školení. Cieľom je prinášať najnovšie trendy v oblasti materiálov, vybavenia a interierového dizajnu.
Neváhajte a kontaktujte nás.

MSJ predajňa Bratislava  Portfólio produktov

  Referencie

  Plníme sny o dokonalom bývaní.

  Vďaka rokom práce a nezameniteľných skúseností sme sa vypracovali na špičku medzi predajcami kožených sedacích súprav a nábytku.
  Kožené sedačky, sedacie súpravy, manželské postele, kreslá a nábytok najvyššej kvality vyznačujúci sa precíznym remeselným spracovaním, použitím tých najpoctivejších prírodných materiálov, jedinečným dizajnom a najmä nezabudnuteľným pohodlím.
  Srdečne vás pozývame na návštevu našich predajní.