Navštívte nás.

Príďte sa poradiť alebo inšpirovať pri úprave bývania. Vďaka spolupráci s poprednými svetovými výrobcami z Talianska, Fínska, Nemecka a Španielska do vašich domovov prinášame nábytok, ktorý v sebe spája dobrý pocit z luxusu, materiálového vyhotovenia, dizajnu a ceny. Naša filozofia je čitateľná z každého kroku spoločnosti. Uvedomujeme si dôležitosť a jedinečnosť potrieb zákazníkov, a preto ku každému pristupujeme individuálne. K najkvalitnejším koženým sedačkám a nábytku ponúkame komplexné služby od poradenstva, cez interiérový návrh až po pomoc pri výbere materiálov.
Spoľahlivosť, dôveryhodnosť a záruka tej najvyššej kvality. To sú naše priority a vízia do budúcnosti.

MSJ predajňa Bratislava

Dohodnite si obchodné stretnutie s interiérovým dizajnérom.

Vytvoríme Vám cenovú ponuku na mieru.

Všetci naši zamestnanci sa pravidelne zúčastňujú medzinárodných veľtrhov, prezentácií svetových noviniek a odborných školení.
Cieľom je prinášať najnovšie trendy v oblasti materiálov, vybavenia a interierového dizajnu. Neváhajte a kontaktujte nás.

Portfólio produktov

-30%
3.470 
-30%
4.170 
2.500 
1.610 

Referencie

Plníme sny o dokonalom bývaní.

Vďaka rokom práce a nezameniteľných skúseností sme sa vypracovali na špičku medzi predajcami kožených sedacích súprav a nábytku.
Kožené sedačky, sedacie súpravy, manželské postele, kreslá a nábytok najvyššej kvality vyznačujúci sa precíznym remeselným spracovaním, použitím tých najpoctivejších prírodných materiálov, jedinečným dizajnom a najmä nezabudnuteľným pohodlím.
Srdečne vás pozývame na návštevu našich predajní.