O nás

Mottom našej práce je spájať funkčnosť s estetikou a pohodlnosťou, prinášať nové trendy a podporovať rozmanitosť jednotlivca s cieľom prispieť k vytvoreniu ideálneho celku. Vytvárať jedinečnosť.

Prinášame Vám kvalitné európske modely sedacích súprav a nábytku s nadčasovým dizajnom. Od založenia spoločnosti MSJ, teda od roku 1987, bolo našou iniciatívou priniesť rozmanitú škálu kvalitných modelov, ktoré budú mať hodnotu pre generácie.

Stali sme sa prvou spoločnosť, ktorá na slovenský trh priniesla kožené sedacie súpravy. Roky pôsobenia nám dali nezameniteľné skúsenosti, cenný priestor a čas, aby sme sa vypracovali na poprednú úroveň medzi obchodnými spoločnosťami zaoberajúcimi sa predajom sedacích súprav a nábytku. Skúsenosti, ktoré sme mali možnosť za 33 rokov pôsobenia načerpať, efektívne pretavujeme do filozofie podniku, ktorá je v týchto dňoch čitateľná z každého kroku spoločnosti.

Spolupráca s poprednými svetovými výrobcami z Talianska, Fínska, Nemecka a Španielska, pomocou ktorých prinášame zákazníkom na slovenský trh kolekcie najkvalitnejších modelov, vyznačujúcich sa precíznym remeselným spracovaním, použitím tých najpoctivejších prírodných materiálov, jedinečným dizajnom, a hlavne nezameniteľným pohodlím.

Zaviazali sme sa k budovaniu silných, dôveryhodných, dlhodobých vzťahov s našimi klientmi a dodávateľmi. Naším klientom ponúkame, okrem kvalitných modelov sedacích súprav a nábytku, aj kvalitné a komplexné služby od poradenstva, architektonického návrhu, cez výber materiálov a jednotlivých modelov. Uvedomujeme si dôležitosť a jedinečnosť potrieb našich zákazníkov, a preto ku každému z nich pristupujeme individuálne, podľa jeho potrieb a požiadaviek, čo je poslaním a cieľom spoločnosti MSJ. Dlhodobé pôsobenie na trhu, spoľahlivosť, dôveryhodnosť a záruka tej najvyššej kvality sú naše vklady do budovania dobrých partnerských a obchodných vzťahov.

Milujeme našu prácu

Výstavy sú miesto, kde sa s vami stretávame a odovzdávame vám naše poznatky o interiérovom dizajne. Vy nám, na oplátku, dávate energiu pracovať ďalej a prinášať vám nové trendy, ktoré budú spĺňať vaše vysoké požiadavky. Ďakujeme vám, že ste súčasťou MSJ.