Interiérový dizajn

Nemáte architekta alebo dizajnéra? Radi vám pomôžeme navrhnúť a vybrať najvhodnejšie riešenie pre váš interiér. Pracujme spoločne na vašej vízii ideálneho priestoru. Premýšľate o rekonštrukcii bytu, respektíve potrebujete zariadiť váš nový domček či vpustiť nový vietor do vašich kancelárskych priestorov? Ponúkame vám zakreslenie návrhu dispozičného riešenia na základe vášho aktuálneho pôdorysu, ktorý môže byť buď v elektronickej podobe, alebo v podobe jednoduchého náčrtu s rozmermi.

Zariadime vám interiér na mieru

Referencie

MSJ showroom predajne

Výhradné zastúpenie exkluzívnych značiek

Nicolettihome logo
Pohjanmaan logo

Plníme sny o dokonalom bývaní

Vďaka rokom práce a nezameniteľných skúseností sme sa vypracovali na špičku medzi predajcami kožených sedacích súprav a nábytku.

Dodávame kožené i látkové sedačky, sedacie súpravy, postele a nábytok najvyššej kvality od svetoznámych výrobcov z Talianska, Fínska a Nemecka. Poskytujeme komplexné služby od poradenstva a architektonického návrhu, cez výber materiálov a jednotlivých modelov až po dodávku a montáž, vrátane záručného a pozáručného servisu. Sme vnímaní ako dodávateľ s odlíšiteľne najvyššou kvalitou služieb a tovaru.
Našim cieľom je osvojiť si Vaše predstavy, premeniť ich na skutočnosť a splniť tak Vaše očakávania a požiadavky, či už po stránke odbornej alebo finančnej. Ponúkame sedačky, sedacie súpravy a nábytok pre ľudí, ktorí v ňom hľadajú stopercentnú kvalitu, funkčnosť, pohodlie a dlhodobú hodnotu.
Navštívte naše showroom – predajne a vyskúšajte si najvyššiu kvalitu osobne v Bratislave, Košiciach, Zvolene.

Referencie

Managing director spoločnosti MSJ 
Monika Žobráková Vávrová