SQUARE sedacia súprava


Inklinujete k tradícií? Sedacia súprava SQUARE je pre vás ako stvorená!

Vďaka umiestneniu sedačky SQUARE vo vašom súkromnom priestore v súčasnom štýle prinesiete do interiéru trochu talianskej tradície. Komfortné sedenie je obohatené možnosťou manuálneho polohovania opierky hlavy a zvolenia elektrických reclinerov na sedacie časti modelu.

 

 

Technický list sedacej súpravy SQUARE

Komponenty: Sedacia súprava je k dispozícií ako 2-sed, 3-sed, či 2-maxi sedenie. Pre doladenie interiéru ponúkame kreslo a taburetku. Sedaciu súpravu je možné vyskladať ako rohovú zostavu s pravouhlým rohom. K dispozícii je aj dormóza (ležadlo, leňoška) so šírkou 170 cm. Sedaciu súpravu je možné vyskladať do tvaru U.

Konštrukcia: borovicové drevo, viacvrstvové, a preglejka pokrytá PUR penou.

Výplň: ekologicky spracovaná PUR pena s kombináciou 100 % polyesterovej vrstvy. Sedacie časti sú potiahnuté elastickými popruhmi, čo zaručuje pevnosť sedacích častí.

Nohy: 16 cm vysoké chrómové nohy, alebo farebný kov. Niektoré verzie môžu byť vybavené skrytými nohami s nosnou konštrukčnou funkciou.

Funkcie: polohovateľné opierky hlavy, pri ktorých je výška sedačky 92 cm. Možnosť zakomponovať do zostavy elektrický recliner, s ktorým bude max. hĺbka modelu 155 cm.

Kontrastné šitie: možnosť kontrastného šitia.

Vyhotovenie: model je možné objednať v celokoženom alebo v látkovom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.