SORRENTI stolička


Nádherná nadčasová jedálenská stolička, ktorá bola navrhnutá s dokonalou precíznosťou a zreteľom na detail. Môžete ju zakomponovať do historizujúcich interiérov alebo do moderných priestorov. Jej výnimočnosť tkvie v dekoračnom štepovaní, jemných krivkách, pohodlnom sedení, a tiež v dekoračnom leme, ktorý môže byť vo viacerých kontrastných farbách.

Táto krásna jedálenská stolička  je dostupná s podrúčkami, ktoré zdokonaľujú jej elegantný dizajn alebo bez nich, pričom získa odľahčenú líniu. Ak ste milovník detailom, jedálenská stolička SORRENTI ponúka aj možnosť kontrastného lemovania. Kombinujte nohy v dekore orech, tmavý či prírodný dub so širokým možnosťami koženého vyhotovenia a užívajte si nekonvenčný dizajn u vás doma.

Jedálenská stolička či kreslo SORRENTI sú dostupné aj vo verziách ÉSPRIT a EASY. Typ ÉSPRIT ponúka subtílnejšiu verziu s menšími rozmermi s područím aj bez područia. Obidva druhy modelov sú vyrobené bez kontrastného lemovania a ponúkajú možnosť spoločnej kombinácie kože a látky.

 

Cena už od 640€/ks

 

Technický list stoličky a kresla

Rozmery:
(50x65x96)cm, výška sedu: 47cm – bez područia
(63x65x96)cm, výška sedu: 47cm – s područím

Rozmery Ésprit:
(53x52x85)cm, výška sedu: 48cm - bez područia
(53x52x85)cm, výška sedu: 48cm - s područím