SERENA sedacia súprava


Luxusná sedacia súprava s unikátnym dizajnom navrhnutým pre tých najnáročnejších zákazníkov. Variabilné pohodlie sedenia s nastaviteľnou chrbtovou opierkou a s polohovateľnou opierkou rúk predĺži hĺbku sedenia o cca 40 cm a vytvorí tak doslova “letisko” na ležanie pre celú rodinu. Sedačka sa tak zmení z formálneho sedenia na relaxačné ležovisko. Táto atraktívna sedačka sa dá vďaka svojej variabilnosti vyskladať podľa Vašich potrieb. Dokonalé spracovanie a štepovanie vytvára nezameniteľný a nenapodobiteľný model. S výberom najkvalitnejšej kože alebo látky vytvoríte klenot vo vašej obývačke. Doporučujeme do väčších priestorov vzhľadom k nadštandardne veľkej hĺbke.

Náš tip: Doplňte vašu sedaciu súpravu SERENA skleneným konferenčným stolíkom HARVEY či netradičným konferenčným stolíkom KONGO  a užívajte si nevídanú eleganciu a zaujímavé prepojenie netradičných dizajnov.

 

Technický list sedacej súpravy SERENA

Komponenty: model má k dispozícii 2-sedačku, 3-sedačku, časti pre rohové zostavy ako vloženú časť, roh terminál, roh open, efektnú pohovku tzv. dormózu (leňoška, ležadlo), ktorá je krásna aj samostatne, a veľkú taburetku. Sedačku SERENA je možné vyskladať do tvaru U.

Konštrukcia: borovicové drevo, viacvrstvové, a kov pokrytý PUR penou.

Výplň: ekologicky spracovaná PUR pena s kombináciou 100 % polyesterovej vrstvy. Sedacie časti sú potiahnuté elastickými popruhmi, čo zaručuje ich pevnosť.

Nohy: lesklé oceľové nohy vysoké 12 cm. Niektoré verzie môžu byť vybavené skrytými nohami s nosnou konštrukčnou funkciou.

Funkcie: model je vybavený manuálnym mechanizmom, ktorý umožňuje zadnú chrbtovú opierku pohybovať dozadu a späť, čo zaručuje veľkú flexibilitu sedacej súpravy. Hĺbka sedacej súpravy môže posunutím zadných opierok dosiahnuť až 139 cm, čím sa zväčší hĺbka sedenia o 40 cm. Posúvaním opierok na ruky sa sedacia časť rozšíri.

Kontrastné šitie: model môže mať kontrastné šitie vo farebných prevedeniach čiernej červenej, hnedej, béžovej, bielej a šedej.

Vyhotovenie: sedaciu súpravu je možné objednať v celokoženom a látkovom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.