SAMMY sedacia súprava


Ste nároční na svoje pohodlie, ktoré si po ťažkých dňoch radi doprajete? Potom máme práve pre vás novinku z dielne Nicoletti Home, ktorú sme vám priniesli z výstavy Salone del Mobile 2019 v Miláne. Obohatený model sedacej súpravy SAMMY o elektrické polohovanie chrbtových opierok si nepochybne zamilujete už na prvý pohľad rovnako ako my. Polohovateľné opierky chrbta vytvoria pre vás tú najvhodnejšiu relaxačnú polohu pre načerpanie novej energie.

 

Technický list sedacej súpravy SAMMY

Komponenty: model má k dispozícii 2-sedačku, 3-sedačku, časti pre rohové zostavy ako vloženú časť, efektnú pohovku tzv. dormózu (leňoška, ležadlo), a taburetku.

Konštrukcia: borovicové drevo, viacvrstvové, a kov pokrytý PUR penou.

Výplň: ekologicky spracovaná PUR pena s kombináciou 100 % polyesterovej vrstvy. Sedacie časti sú potiahnuté elastickými popruhmi, čo zaručuje ich pevnosť.

Nohy: lesklé oceľové nohy vysoké  15 cm. Dostupné sú aj iné vyhotovenia nožičiek.

Funkcie: elektricky polohovateľné chrbtové opierky, vďaka ktorým sedaciu súpravu s hĺbkou sedenia 63cm predĺžime o ďalších 35cm.

Kontrastné šitie: model môže mať kontrastné šitie vo farebných prevedeniach čiernej červenej, hnedej, béžovej, bielej a šedej.

Vyhotovenie: sedaciu súpravu je možné objednať v celokoženom a látkovom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.