NANI sedacia súprava


Nemecká sedacia súprava NANI hravo splní vaše požiadavky na komfort. Minimalistický dizajn sedacej súpravy vynikne vo vzdušných, moderných interiéroch.

Výnimočnosť sedacej súpravy tkvie v možnosti zvolenia, okrem morených a anilínových koží, aj tej najhrubšej byvolej kože, ktorá má hrúbku viac ako 3 mm. Toto výnimočné vyhotovenie dodá sedacej súprave nezameniteľný dizajn a úžasné pohodlie. Plohovateľné opierky rúk a chrbta len zvýšia pôžitok z relaxu na nej. Príďte si vybrať svoju zostavu sedacej súpravy NAN na naše predajne.

Náš tip: Doplňte vašu sedaciu súpravu NANI netradičným konferenčným stolíkom KONGO a užívajte si dokonalé spojenie kvality a dizajnu.

 

Technický list sedacej súpravy NANI

Komponenty: tento model má k dispozícii 2-sedačku, 2Maxi-sedačku, 3-sedačku, časti pre rohové zostavy ako roh terminál, efektnú pohovku tzv. dormózu (leňoška, ležadlo), taburetku v dvoch rozmeroch.

Konštrukcia: model je zostavený z tvrdého borovicového dreva s polyuretánovou výplňou 20 kg/m3. Sedacie časti sú potiahnuté elastickými popruhmi, čo zaručuje ich pevnosť.

Výplň: ekologicky spracovaná PUR pena s kombináciou 100 % polyesterovej vrstvy. Sedacie časti sú potiahnuté elastickými popruhmi, čo zaručuje ich pevnosť. 50% výplne na chrbtových opierkach tvorí kačacie perie.

Nohy sedacej súpravy: chrómové alebo čierne nohy

Funkcie: možnosť polohovania chrbtovej opierky o 20 cm, nastaviteľné chrbtové opierky a opierky rúk. Polohovaním chrbtových opierok sa predĺži hĺbka sedačky o 31cm.

Kontrastné šitie: nie je možnosť kontrastného šitia

Vyhotovenie: sedaciu súpravu je možné objednať v celokoženom  vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.