MONNALISA sedacia súprava


Novinka začiatku roka 2019 sedacia súprava MONNALISA je výsledkom dlhoročného a dokonalého umenia.

Jednoduché manuálne polohovanie a štíhle línie vytvárajú z MONNALISY perlu dokonalého interiéru. Nekonečné možnosti vo farebných či tvarových kombináciách prelamujú ľady tradičnosti a prinášajú nový vietor do talianskeho dizajnu NICOLETTI HOME.

 

Technický list sedacia súprava MONNALISA

Komponenty: táto sedacia súprava môže byť aj rohová v rôznych rozmeroch v kombinácii s rohom Terminál, ktorý má fixnú dĺžku 237cm.  V ponuke má aj samostatú 2 sedačku s dĺžkou 216cm, 3 sedačku s dĺžkou 236cm, kreslo bez podrúčky s dĺžkou 178cm, pohovku tzv. dormózu (leňošku, ležadlo) a taburetky s rozmermi 112 x 112 cm a 61 x 112 cm.

Konštrukcia: borovicové drevo, viacvrstvové a kov pokrytý PUR penou.

Výplň: ekologicky spracovaná PUR pena s kombináciou 100% polyesterovej vrstvy. Sedacie časti sú potiahnuté  elastickými popruhmi, čo zaručuje ich pevnosť.

Nohy sedacej súpravy: lesklá oceľ, titán, bronz, červené, bielo sivé, zlaté. Výška nôh je 17cm.

Funkcie: model je vybavený manuálnym mechanizmom, ktorý umožňuje zadnú chrbtovú opierku pohybovať dozadu a späť, čo zaručuje veľkú flexibilitu sedacej súpravy. Hĺbka celého modelu môže dosiahnuť až 138 cm posunutím zadných opierok, čím sa zväčší hĺbka sedenia o 40cm.

Kontrastné šitie: model môže mať kontrastné šitie a to vo farebných prevedeniach: čierne, červené, hnedé, béžové, biele a šedé.

Vyhotovenie: model je možné objednať v celokoženom a látkovom prevedení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách. Pri modeli je možná aj kombinácia látky a kože, prípadne dvoch rôznych odtieňov či kategórií látky alebo kože.