MOMA sedacia súprava


Tvorivá dizajnérska práca plná kreativity a vášne pretavená do sedacej súpravy MOMA.

Luxusná sedacia súprava MOMA je jednou z noviniek  z dielne Nicoletti Home predstavených na výstave Salone Del Mobile v Miláne v roku 2018.

Sedacia súprava MOMA neposkytuje len bezhraničný komfort. Úplne vás vtiahne pohodlie podčiarknuté netradičnými bočnými stranami sedacej súpravy, kde je možné kombinovať látku s kožou a naopak. Postranné časti na látkovej sedačke sú doplnené kovovým lemovaním v zaujímavej kombinácii s prekladaným vzorom kože. Nechajte aj vy váš interiér vyrozprávať príbeh kreativity a jedinečnosti. Spomaľte urýchlené dni a strávte chvíľky tam, kde sa cítite najlepšie - DOMA.

Variabilita jednotlivých modulov sedacej súpravy MOMA vám ponúka voľnú ruku pri vytvorení si vlastnej predstavy o pohodlí.

 

Technický list sedacej súpravy MOMA

Komponenty: model má k dispozícii 2-sedačku, 3-sedačku, časti pre rohové zostavy ako vloženú časť, roh terminál, efektnú pohovku tzv. dormózu (leňoška, ležadlo), a taburetku. Sedačku MOMA je možné vyskladať do tvaru U.

Konštrukcia: borovicové drevo, viacvrstvové, a kov pokrytý PUR penou.

Výplň: ekologicky spracovaná PUR pena s kombináciou 100 % polyesterovej vrstvy. Sedacie časti sú potiahnuté elastickými popruhmi, čo zaručuje ich pevnosť.

Nohy: lesklé oceľové nohy

Funkcie: polohovateľné chrbtové opierky, vďaka ktorým sedacia súprava dosiahne výšku až 93 cm.

Kontrastné šitie: model môže mať kontrastné šitie vo farebných prevedeniach čiernej červenej, hnedej, béžovej, bielej a šedej.

Vyhotovenie: sedaciu súpravu je možné objednať v celokoženom a látkovom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách. V prípade látkového vyhotovenia sedacej súpravy je možné vyhotoviť bočné strany v koženom prevedení a naopak.