LUNA sedacia súprava


Luxusná sedacia súprava LUNA je tzv. mladšia sestra modelu SERENA. Rozdiel medzi nimi je v tvare chrbtových vankúšoch. Kým je sedacia súprava SERENA doplnená bedrovými vankúšmi, LUNA má chrbtové opierky tvarované bez nich.

Sedacia súprava LUNA, z dielne svetoznámeho talienskeho dizajnéra G. Nicolettiho, je jedným z najexkluzívnejších modelov. Mechanické polohovanie chrbtovej opierky umožňuje prehĺbiť si sedenie o cca 40 cm, pričom sa sedacia súprava zmení z formálneho sedenia na relaxačné ležovisko pre celú rodinu. Detailné spracovanie a štepovanie vytvára z tejto sedacej súpravy nezameniteľný a nenapodobiteľný model, ktorý dodá výnimočnosť vášmu interiéru.

 

Technický list sedacej súpravy LUNA

Komponenty: v ponuke samostatný 2-sed, 3-sed, veľká taburetka s rozmerom 110x110cm a taktiež komponenty pre rohovú zostavu.

Konštrukcia:
 borovicové drevo, viacvrstvové a kov pokrytý PUR penou.

Výplň:
 ekologicky spracovaná PUR pena s kombináciou 100% polyesterovej vrstvy. Sedacie časti sú potiahnuté  elastickými popruhmi, čo zaručuje ich pevnosť.

Nohy sedacej súpravy:
na výber lesklá oceľ s výškou 12cm alebo lesklý kov s výškou 13,5cm.

Funkcie:
 model je vybavený manuálnym mechanizmom, ktorý umožňuje zadnú chrbtovú opierku pohybovať dozadu a späť, čo zaručuje veľkú flexibilitu sedacej súpravy. Hĺbka celého modelu môže dosiahnuť až 139 cm posunutím zadných opierok, čím sa zväčší hĺbka sedenia o 40cm ako aj šírka sedacej časti posunutím podrúčok.

Kontrastné šitie: 
model môže mať kontrastné šitie a to vo viacerých farebných prevedeniach.

Vyhotovenie:
 model je možné objednať v celokoženom a látkovom prevedení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.