Komplexné zariadenie bytu


Popis projektu: Cieľom, a aj hlavnou ideou projektu rekonštrukcie 3-izbového bytu s celkovou plochou cca 76 m2 bolo vytvorenie kompaktného a celistvého priestoru vhodného pre užívanie troj či 4-člennej rodiny s použitím praktických materiálov v príjemných farebných tónoch so zreteľom na docielenie dostatočného množstva úložných priestorov a zachovanie vzdušnosti v interiéri. Celá realizácia bola riešená v strednom štandarde.

Návrh interiéru zahŕňal riešenie komplexnej rekonštrukcie 3-izbového bytu, zakreslenie dispozície, návrh a modelovanie 3D modelov nábytku a priestoru,  fotorealistické vizualizácie interiéru 3D, a tiež výkresovú dokumentáciu pre stavebné a interiérové úpravy.

Realizácia zahŕňala komplexný návrh interiéru v súlade s východiskovou myšlienkou, výber a pokládku laminátovej podlahovej krytiny, dodanie farebného pigmentu na steny, dodanie a montáž laminátových dverí a zárubní, dodanie a montáž atypových vstavaných prvkov vrátane kuchynskej linky, a tiež dodanie a montáž spotrebičov, a tiež sólo prvkov. Realizácie tiež zahŕňala dodanie sólo nábytkových prvkov, ako napríklad sedacia súprava so rozťahovacím mechanizmom, posteľ s úložným priestorom, jedálenský stôl, konferenčný stolík či stoličky. V neposlednom rade realizácia zahŕňala aj návrh a dodanie svietidiel v celom byte, a tiež dodanie a montáž tieniacej techniky - teda  záclon a závesov.

Miesto: Ružomberok

Rok: 2018

Návrh a realizácia: MSJ WORLD COOPERATION spol. s r. o.

Dizajnér: Mgr. art. Ivana Ďurčeková Moravcová, Ing. Juraj Ďurček