ILLUSION sedacia súprava


Luxusná a pritom tak vzdušná a otvorená talianska - to je sedacia súprava ILLUSION.

Dávate dôraz na dizajn a detaily rovnako ako my? Ak áno, potom je tu práve pre vás jedna z talianskych noviniek roku 2018 - sedacia súprava ILLUSION. Jej dominancia v interiéri je nezastaviteľná. Výrazné prešívanie a otvorený roh sú prvky, ktoré nevytvárajú len ilúziu. Pretavia do vášho domova harmóniu jemných línií a netradičných vzdušných prvkov. Farebné kombinácie a tvary jednotlivých modulov dávajú priestor rôznym kombináciám priamo podľa Vašich preferencií.

Technický list sedacej súpravy ILLUSION

Komponenty: k dispozícii je samostatný 2-sed v rozmere 196x98cm, väčší samostatný 2-sed v rozmere 211x98cm a samostatný 3-sed v rozmere 226x98cm. Rohovú sedaciu súpravu je možné vyskladať do tvaru L a U, pomocou otvoreného pravouhlého rohu s rozmerom 115cm.

Konštrukcia: borovicové drevo, viacvrstvové, a preglejka pokrytá PUR penou.

Výplň:
 ekologicky spracovaná PUR pena s kombináciou 100 % polyesterovej vrstvy. Sedacie časti sú potiahnuté elastickými popruhmi, čo zaručuje pevnosť sedacích častí.

Nohy:
 chrómové.

Funkcie:
sedacie časti a opierky hlavy sú fixné bez možnosti polohovania.

Kontrastné šitie: 
možnosť kontrastného šitia.

Vyhotovenie:
 sedaciu súpravu je možné objednať v celokoženom alebo v látkovom vyhotovení v rôznych farebných odtieňoch a kategóriách.